Szczegóły oferty

CrossFight to nowatorskie połączenie funkcjonalnego treningu fitness (znanego pod nazwą „CrossFit”) oraz karate.
Nie należy się jednak spodziewać treningu kulturystycznego na maszynach albo aerobowych zajęć choreograficznych czy też walk karate. CrossFight to najlepsze połączenie sprawności, treningu siłowego i kondycyjnego. Trening fitness poszerzony o elementy karate dodatkowo urozmaicają trening.

CrossFight czerpie to co najlepsze z takich sportów jak: gimnastyka, podnoszenie ciężarów i trening metaboliczny, bieganie, pływanie łódką, elementy walki. Bazuje na ruchach funkcjonalnych, codziennych i naturalnych dla naszego ciała. CrossFight to sport dla każdego, wiek oraz poziom sprawności nie ma tutaj znaczenia. Ten sport to świetna zabawa i możliwa droga Twojego osobistego rozwoju na lata. Kluczem do szybkich postępów jest wykonywanie ćwiczeń z dużą intensywnością, dzięki temu poprawia się: wytrzymałość, siłę, kondycję, zwinność, dokładność, gibkość, równowagę, szybkość, moc i koordynację, czyli wszystkich 10 zdolności motorycznych człowieka. CrossFight to również zespołowa mobilizacja, koleżeńska konkurencja i budowanie silnej więzi w grupie.

Muhammad Ali

“Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie ‚Nie poddawaj się. Przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz.”

KIEDY: poniedziałki, środy, godz. 19.00
GDZIE: DOJO Włocławskiego Klubu Karate, Przystań nad Wisłą we Włocławku, ul. Piwna 1
INFO: tel. 601 660 458

Trener dyscypliny

http://herkules.wloclawek.pl/iw-teacher/jonh-mike/

Juliusz Mazurkiewicz

Zanim został trenerem Crossfight swoje sportowe doświadczenie nabierał w dyscyplinie Karate. Tam z sukcesami ...

Profil