:

Jowita Sorel doświadczona instruktorka jogi, gimnastyki relaksacyjnej czy jogi w basenie.

Doświadczenie trenerskie
Umiejętności treningowe
  • 50 %

Poznaj innych trenerów

Pozostali trenerzy

Zanim został trenerem Crossfight swoje sportowe doświadczenie nabierał w dyscyplinie Karate. Tam z sukcesami stawiał swoje pierwsze kroki, które dały mu znakomite podłoże do treningu crossowego i gimnastycznego, gdzie liczy się siła, wytrzymałości i wszechstronność. Julek jest trenerem który nieustannie poszerza swoją wiedzę, kształci się i doskonali swój warsztat merytoryczny. Zdobyta wiedza i lata doświadczeń jako trener personalny sprawiły, że potrafi nie tylko tworzyć skuteczne plany treningowe i pomagać bezpośrednio w ich bezpiecznym wykonywaniu, ale również z łatwością przekazuje swoje spostrzeżenia i sprawdzone metody treningowe.  Treningi pod czujnym okiem nieustannie uśmiechniętego trenera zawsze sprawiają ogromną radość i satysfakcje.
    Shihan Jan Mazurkiewicz. Posiada 5 Dan. Staż w karate od 1978 r. Trener Klasy Drugiej. Instruktor Sportu w Karate – Kyokushin. Instruktor Rekreacji w specjalności karate.
    Instruktor z wieloletnim doświadczeniem, współpracuje z naszą siłownią ponad 10 lat. Dyplomowany instruktor fitness oraz ćwiczeń siłowych, trener personalny oraz doradca żywieniowy. Absolwent Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.