o_nas_herkules

Dlaczego my?

Jesteśmy niedużą siłownią znajdującą się w centrum osiedla Zazamcze we Włocławku. Choć nie dysponujemy setką rowerków stacjonarnych to nasza siłownia jest w pełni wyposażona i każdy znajdzie tu sprzęt dla siebie. Posiadamy 15 stanowisk wzmacniających duże grupy mięśniowe oraz stanowiska cardio marki SportsArt: stacjonarne rowery, bieżnie, stepper, eliptyk oraz ergometr wioślarski firmy Concept 2.
Posiadamy także specjalną Strefę Cross, wyłożoną matami i wyposażoną w sprzęt do ćwiczeń crossowych, gdzie można w odosobnieniu i skupieniu poćwiczyć i porozciągać się.

Jeśli szukasz niedrogiej, klimatycznej siłowni, gdzie ludzie przychodzą ćwiczyć to właśnie ją znalazłeś!

Siłownia

Siłownia w Herkulesie to idealne miejsce do modelowania sylwetki.
Sala treningowa ma powierzchnię 200m2. Idealna do ćwiczeń siłowo-wzmacniających wyposażona jest w profesjonalny sprzęt.

Crossfight

Zajęcia odbywają się na sali Dojo, wyłożonej matami, dzięki temu trening jest bezpieczniejszy i bardziej komfortowy. Sala ma powierzchnię 150m2, znajduje się w Przystani nad Wisłą na ul. Piwnej 1. Trening pozwala nie tylko na wyrzeźbienie ciała i poprawę sylwetki, ale również na pozbycie się zbędnych kilogramów czy poprawę wydolności organizmu.

Karate

Treningi karate odbywają się na profesjonalnej sali Dojo, cała sala wyłożona jest specjalnymi matami, sala znajduje się w Przystani nad Wisłą na ul. Piwnej 1. Dzięki KARATE KYOKUSHIN nabierzesz umiejętność walki, opartej głównie na uderzeniach, kopnięciach i chwytach. Karate szkoli zarówno w kierunku walki w przepisach sportowych jak i samoobrony - walki bez ograniczeń. Sala Dojo ma powierzchnię 150m2.

Joga

Zajęcia przeznaczone są dla ludzi każdych kształtów, rozmiarów, wieku i umiejętności.
Wszyscy mogą ćwiczyć jogę i dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb i upodobań. Zajęcia Jogi odbywają się w sali Dojo całej wyłożonej matami sportowymi, w Przystani nad Wisłą na ul. Piwnej 1.